תמונת השבוע

Subscribe
Notify of
guest
14 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
avi
avi
2 months ago

מדד תא 35 ?? מתי אמרתה להשתמש איתו ??ומתי כדי להיעזר בו ?? המדד הזה מראה באופן אוטומטי איפה הזרמת כסף מלאכותי ?? כלומר הקו המפריד מראה את זה תמיד ?? או שהקו המחלק הוא שלך ??

תודה

יעקב
יעקב
2 months ago

בס”ד
חלון שלא נפרץ, קו התנגדות קשיח, מחזורים נחלשים, דשדוש, ועוד…טכנית זה לא נראה טוב…תקוע במקרה הטוב…תקנו אותי אם אני טועה. תודה.

ריינר בועז
ריינר בועז
2 months ago

אני מסכים למה שנאמר אבל תמיד השאלה מה עושים בנקודת הזמן הזאת

Koby
Koby
2 months ago

כללי המשחק השתנו, האמת די מזמן. המשבר הנוכחי רק מוכיח את זה.
הבורסה תיפול או לא זה ממש לא משנה, מזמן אין קשר בינה לבין המציאות.
נכון כבר תקופה , המסחר צריך להיות לתקופות קצרות ולא מניות לפנסיה.

אלי לוי
אלי לוי
2 months ago

ביג לייק !

Shimmi
2 months ago

Only short ???Thais the way…as I see it

Shmil
Shmil
2 months ago

חה חה חה, קוריוז נחמד. מוצע שכולנו נטמיע שבתל-אביב יש: בניין בורסה, מנגנון אדמיניסטרטיבי מנופח וכוחני, חברי בורסה ששופכים לשם כספי פנסיה ומנסים לפתות את הציבור החופשי להפקיר שם את כספו, אך אסור להתבלבל, -זאת לא בורסה- אלא תופעה שאימצה לעצמה את ההגדרה בורסה ותו לא. לכן, הרעיון להצגה של גרף התנהלות של מדד מרכזי בהשוואה לגרף ה-S&P, כנראה שיכול להוכיח את תוצאת ההזרמות ושפיכת הכסף שמבצע ה-FED בבורסות בארה”ב. אך לצורך השוואה מדידה, יש להציג גרף של בורסה אמיתית במדינה שאין בה הזרמה של הבנק המרכזי / ממשלה. אך הדגמה על תל-אביב, It is not done. וכיוון שיש לקוראים… Read more »

Jacob Ironi
Jacob Ironi
2 months ago

לא כ”כ ברור לי, מובן שה FED לא מזרים כספים לשוק המניות בת”א. אבל האם אין השפעה של המדדים האמריקאים על השוק בת”א? האם אין מיתאם מסויים? גם אם זה לא 1:1, עדיין הפסיכולוגיה משפיעה על כולם…אולי אם לא היתה השפעה המצב בת”א היה קרוב יותר לתחתית של מרץ…

Oren
Oren
2 months ago

מעניין מאוד אך לדעתי היה נכון יותר להראות את מדד תא 90. ההרכב של מדד תא 35 מוטה פיננסים ונדלן ולכן לדעתי לא משקף את הכלכלה על גווניה השונים. במדד ה90 יש גם במה לחברות הטכנולוגיה שבצדק יחסי יש להן אמירה מאוד משמעותית בתיקון שהחל מאז התחתית במרץ.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x